GÜNCEL

Erzurum Valisini Tanımayan Var Mı?

Erzurum Valisini Tanımayan Var Mı?
Erzurum Valisini Tanımayan Var Mı?

Önlüğü Taktı Elleriyle Yemek Dağıttı

Erzurum Ebu İshak Vakfında İhtiyaç Sahiplerine Büyük Sürpriz!

Erzurum'da Ebu İshak Vakfı tarafından düzenlenen programda ihtiyaç sahibi ailelere yemek ve giyecek yardımı yapıldı.

Programın süpriz konuğu ise Erzurum'un gönüllere taht kuran Valisi Okay Memiş oldu. İhtiyaç sahileri valiyi karşılarında görünce hayretlerini gizleyemediler.
İhtiyaç Sahiplerinin Mutlu Günü!

Ebu İshak Vakfı tarafından il merkezinde ikamet eden ihtiyaç sahibi ailelere yemek ve çocukları içinde bin 300 mont ile 1000 ayakkabı dağıtımı yapıldı.

Erzurum Valisi İhtiyaç Sahiplerine Yemek Dağıttı

İkramlar Vali Memiş'ten!

Bosna Caddesi üzerinde yer alan vakıf binasındaki programa katılan Vali Okay Memiş, ihtiyaç sahibi ailelere yemek ikramında bulundu.

Dev kazanlara daldırdığı kepçeyle ailelerin kaplarını dolduran Vali Memiş, vakfın içerisinde bulunan yemek salonunda ise vatandaşlarla birlikte yemek yedi, sohbet etti.

Ardından çocuklar için hazırlanan montları ve ayakkabıları ailelere teslim eden Vali Memiş, çocukların mutluluğuna onlara sarılarak ortak oldu.

Erzurum Valisini Tanımayan Var Mı?

Vali: Güzel Bir Program Oldu

Program sonrası gazetecilere açıklamada bulunan Vali Okay Memiş, yardım yaparken vatandaşları incitmemeye özen gösterdiklerini söyledi.

Yapılan yardımın miktarının önemli olmadığını vurgulayan Vali Memiş, “Yardımın miktarı çok önemli değil. Hem yiyecek hem de giyecek anlamında güzel bir program oldu.” diye konuştu.

Devlet olarak Erzurum'da 450 milyon TL'lik sosyal yardım yapıldığı bilgisini paylaşan Vali Memiş, “Devlet olarak amacımız hiçbir vatandaşımızı ve bize sığınan göçmen kardeşlerimizi mağdur etmemek. Onların insanca yaşayabilecekleri standardı sağlamaya gayret ediyoruz. Erzurum bu konuda sivil toplum kuruluşları açından da çok iyi durumda. Hayırsever iş adamlarımız ve vatandaşlarımız bizlere dahi söylemeden soğuk geçen bu günlerde hiçbir vatandaşımızı aç ve açıkta bırakmamak için mücadele ediyor. Bu günde bunun güzel bir örneğini gördük. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum."

Erzurum Valisini Tanımayan Var Mı?

Kaynak: Erzurum Valiliği

Yorumla
Facebook Twitter Telegram Whatsapp Linkedin Pinterest
{{begeni}} {{yorumsayi}}
21 Aralık 2019 19:04
Kullanıcı
{{item.IsimSoyisim==' '?"Kayıtsız Kullanıcı":item.IsimSoyisim}}
{{tariheCevir(item.KayitTarihi)}}

{{item.YorumMetni}}

{{item.BegenSay}}
Oturum Açınız

Yorum yazmak için oturum açmalısınız.

Oturum Aç Üye Ol

Mağazada Çok Satılanlar

Mağaza

ERZURUM NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
{{item[0]}}
GÜNEŞ
{{item[1]}}
ÖĞLE
{{item[2]}}
İKİNDİ
{{item[3]}}
AKŞAM
{{item[4]}}
YATSI
{{item[5]}}