SEKTÖREL HABERLER

Erzurum Ninova Bina Yönetim Hizmetleriyle En Mutlu Apartman Sizin Olsun İster Misiniz?

Erzurum Ninova Bina Yönetim Hizmetleriyle En Mutlu Apartman Sizin Olsun İster Misiniz?
Erzurum Ninova Bina Yönetim Hizmetleriyle En Mutlu Apartman Sizin Olsun İster Misiniz?


Apartman ve Sitenizde Aidat ile Birçok Konu Sorun Mu Oluyor?
 

İşte Sizlere Bu Sorunlara Karşı Çözüm ve Devamında Yaşayacağınız Mutluluğun Formülü!
 

Erzurum Ninova  Bina Yönetim Hizmetleriyle Aidatlar ile Diğer Karşılaştığınız Sorunlar Sorun Olmaktan Çıkıyor ve Mutluluğun Kapısı Aralanıyor…

Apartman ve sitelerde toplanamayan aidatlar, sürekli değişen tadilat masraflarının yanı sıra diğer sorunlar koronavirüs salgınının yaşandığı ve evlerimizde kaldığımız bugünlerde birçoğumuzu rahatsız ediyor. Bu sorunlar artık sizleri rahatsız etmeyecek. Erzurum’da sektörünün uzmanı Ninova Bina Yönetim Hizmetleri profesyonel kadrosu ile bu sorunları çözüyor.

Erzurum Ninova Bina Yönetim Hizmetleriyle En Mutlu Apartman Sizin Olsun İster Misiniz?

Erzurum’da site ve apartmanlarda ikamet eden daire sakinlerine aylık aidata eklenen cüzi ücret karşılığında hizmet veren Ninova bina yönetim şirketi, tesisatçıdan asansörcüye, avukattan güvenliğe kadar 100’e yakın iş ortağı ile çalışıyor.

Apartman ve sitelerde ortak kararların alınması ve sorunların çözümü için ev sahipleri arasından seçilen ve genellikle emekli komşuların üstlendiği ‘yöneticilik’, artık profesyonel Ninova Bina Yönetimi tarafından yerine getiriliyor.

Erzurum Apartman Site Bina Yönetim Hizmetleri

Ninova Bina Yönetim Şirketini Tercih Etmenin Avantajı!

Ninova profesyonel yönetim şirketinin en büyük avantajlarından birisi sitelerde izolasyon ve çatı tamircisinden, asansörcüsüne, tesisatçıdan elektrikçiye, avukatından, deprem araştırma firmasına, bahçe peysajından güvenliğe kadar pek çok alandaki hizmet veya malları en ekonomik şekilde almak. Hizmeti bir bina için değil, çok sayıda bina için alan şirket, böylece pazarlık güçlerini kullanabiliyor.

Erzurum Ninova Bina Yönetim Hizmetleriyle En Mutlu Apartman Sizin Olsun İster Misiniz?

Ninova Bina Yönetim Şirketi Ne Yapıyor?

Bina Yönetimi

Komşunuz ile sorun yaşamayın! Erzurum'da apartmanınızın ortak alanları ile ilgili A'dan Z'ye tüm hizmetleri vermekteyiz. Elektrik işleri, su işleri, asansör bakımı, çatı bakımı, temizlik ve kapıcılık hizmetleri, bahçe bakımı vb.

Site Yönetimi

Apartman yönetiminde; adil olmak bizim için önemli! Siteniz ile ilgili aklınıza gelebilecek tüm hizmetleri veriyoruz, elektrik işleri, su işleri, asansör bakımı, bahçe ve park bakımı, temizlik ve kapıcılık hizmetleri, otopark bakımı vb.

Asansör Bakım ve Onarım

Güvenliğiniz önemli! Erzurumda asansörlerinizin periyodik bakımları çok önemli. Güvenliğiniz için asansörlerinizin periyodik bakımları yapıyoruz ve kesintisiz olarak hizmet vermesi sağlıyoruz.

Çatı Bakım ve Onarım

Çatınız akıtmasın! Yağmurlu ve karlı günlerde çatınızın akıtmaması için düzenli olarak çatı bakımınızı sizin yerinize yapıyoruz. Çatı izolasyonu, dış cephe kaplama, yağmurlukların bakım, onarım, mantolama hizmetleri.Erzurumda Apartmanınızı yönetmekle kalmıyoruz; A dan Z ye tüm işlemlerinizi yapıyoruz. İşimizi seviyoruz. 

Bahçe Bakım ve Peyzaj Çalışmaları

Herkesin arzusuna ve göz zevkine hitap edecek şekilde peyzaj çalışması yapıyoruz. Çiçek, ağaç, bitki ekimi ve bakımı, bahçenin düzenlenmesi, bahçedeki su giderlerinin bakımının yapılması vb.

Elektrik İşleri

Eskiyen ya da yaşı yüksek olan binalarda elektrik sistemini baştan aşağıya işin ehli ustalar ile yeniliyoruz. Düzenli olarak kablo bakımı yapıyor ve güvenlik kamera sistemlerinin ve zillerin sorunsuz çalışmasını sağlıyoruz.

 Klima sistemleri ve Bina otomasyon sistemleri bakımı.

Su İşleri

Su sayaçlarına takılan filtre sayesinde şehir şebekesinden gelen kumlu suyun temizlenmesi ile evlere gelen suyun sağlıklı olması sağlanır.

Temizlik ve Kapıcılık Hizmetleri

• Blokların günlük temizliği
• Ortak alanların günlük temizliği
• Otoparkların temizliği
• Çöplerin toplanması
• Sert zeminlerin cilalanması
• Genel koruyucu temizlik ve ilaçlama
• İnşaat sonrası genel ve detaylı temizlik
• Dış cephe cam temizliği
• Haşere ilaçlama
• Su deposu temizliği
• Baca temizliği

Güvenlik

Güvenlik kameralarının düzenli olarak bakımının yapılması ve kesintisiz çalışmasının sağlanması. Kaydedilen görüntülerin güvenli bir ortamda saklanması ve gerektiğinde ilgili kuruma sunulması.

Hukuk Hizmetleri

Erzurum da apartman yönetirken; sizin haklarınızı korumak adına, aidatlarını gününde ödemeyen komşularınıza karşı bedelsiz hukuk hizmeti verilmektedir.

Ninova Bina Yönetimi Nerede?

Muratpaşa Mh. Haşıl Efendi cad. Çağla İş Merkezi kat:2/9 (Palen Doğalgaz yanı) Yakutiye /Erzurum

Ninova Bina Yönetimi İletişim!

Telefon 1: 0541 410 17 14

Telefon 2: 0537 347 69 71

E-Mail : bilgi@ninovabinayonetimi.com

Web Adresi: http://ninovabinayonetimi.com/

Yorumla
Facebook Twitter Telegram Whatsapp Linkedin Pinterest
{{begeni}} {{yorumsayi}}
13 Haziran 2020 16:15
Kullanıcı
{{item.IsimSoyisim==' '?"Kayıtsız Kullanıcı":item.IsimSoyisim}}
{{tariheCevir(item.KayitTarihi)}}

{{item.YorumMetni}}

{{item.BegenSay}}
Oturum Açınız

Yorum yazmak için oturum açmalısınız.

Oturum Aç Üye Ol

Mağazada Çok Satılanlar

Mağaza