Hünerli Eller

Erzurum portalı, yeme içme, Hünerli Eller, Kesme aşı, ayran aşı, mantı çeşitleri, haşlama, içli köfte, su böreği, zeytinyağlı sarma, yöresel yemekler.

Hünerli Eller

Mekân Adı: Hünerli Eller

Hizmete Başlama Tarihi: 2009

Adres : Aşağı Yoncalık Murat Paşa Mahallesi, Akdağ Kadayıf Yanı, Şengel Apartmanı Altı, Yakutiye / ERZURUM

Telefon: 0 442 235 09 43 - 0 553 794 45 65

Web Adresi: hunerlieller.com.tr

E-Mail Adresi: hunerliellerlokantasi@gmail.com

Sosyal Medya:

Facebook: HunerliEllerLokantasi

İnstagram: HunerliEllerLokantasi

Mutfak Türü: Kesme aşı, ayran aşı, mantı çeşitleri, haşlama, içli köfte, su böreği, zeytinyağlı sarma, yöresel yemek çeşitleri ve tatlılar.

Erzurum portalı yeme içme Hünerli Eller

Hünerli Eller Lokantası Hakkında!

Burası; hünerli eller tarafından hazırlanan muhteşem ev yemeklerinin adresi.

Adıyla müsemma bu güzel işletme, sıcacık ve samimi bir aile restoranı. Songül Buzlak tarafından 2009 yılının eylül ayında hizmete açılan lokanta o günden beri ev doğallığını arayanların değişmez adresi...

Songül Hanım; hijyeni, kaliteyi ve güvenilirliği esas edinen bir işletmeci. Prensipleri olan ve bu prensipler çerçevesinde hareket eden Songül Hanım, sağlıklı ürünler hazırlamanın ve bu aşamada ürünlerin en kalitesini kullanmanın işletmesi için önemli olduğunu vurguluyor. İşletmesini oğulları ile birlikte işletiyor.

Songül Hanım genel anlamda Hünerli Eller’in işleyişi ile ilgileniyor. Oğullarından Abdulkadir Bey ise mutfak kısmında yer alıyor ve çoğu özel yemek onun tarifleriyle hazırlanıyor. “Lezzette sınır tanımayanlar” sloganı ile misafirlerini ağırlayan lokantada çorba çeşitlerinden el açması börekler, mantılardan zeytinyağlı sarmalara kadar son derece geniş bir yelpaze sunuluyor. Üstelik her biri birbirinden leziz. Çorba olarak ayran aşı ve kesme aşı çorbalarını deneyebileceğiniz Hünerli Eller’de;  tatar böreği mutlaka tatmanız gereken seçeneklerden. Tabi o muazzam sarmaları da es geçmemek gerek. Ana yemek olarak kaşarlı ve sade sac kavurma, etli kuru fasulye ve yanında misler gibi tereyağlı pilav bulunuyor. Dilerseniz fix menülerden istediğinizi seçerek çorbanızdan tatlınıza kadar her seçeneği tadabiliyorsunuz.

Ev tadında bu güzel lokanta, gönül rahatlığıyla yemek yiyebileceğiniz ve tattığınız her lezzetten keyif alacağınız bir adres. Not etmeyi unutmayın.

Yorum Yazın